Lista kandydatów na wolne stanowiska sędziowskie

nazwisko i imiona wykonywany zawód liczba konkursów, w których kandydat brał udział
Jank Michał Sędzia SR 1
Jankowska Karina Renata Radca prawny 1
Jankowska Joanna Eliza Sędzia SR 1
Jankowska-Bondzio Barbara Referendarz SR 1
Jantowski Leszek Sędzia SO 1
Janusz-Iwanicka Justyna Katarzyna Sędzia SR 1
Jarka Justyna Sędzia SR 1
Jaroszyński Mariusz Aleksander Sędzia SO 1
Jarzembkowska-Kulawiak Marlena Jadwiga Sędzia SR 1
Jarzyńska Ewa Sędzia SR 1
Jasińska Agnieszka Referendarz 1
Jasińska Maria Agnieszka Radca prawny 1
Jasińska Anna Katarzyna Referendarz SR, główny specjalista w Departamencie Prawa Adm 1
Jasion Mariusz Andrzej Sędzia SR 1
Jaskólska Aleksandra Asystent 1
Jatczak Marcin Sebastian Sędzia SR 1
Jaworska Malwina Maria Asystent WSA 1
Jaworski Jan Stefan Asystent NSA 1
Jażdżyńska-Latecka Elżbieta Olga Sędzia SR 1
Jerzyło Daria Adwokat 1
Jezuit Katarzyna Anna Radca prawny 1
Joachimiak Anna Ewelina Asystent SO 1
Jobska Monika Sędzia SR 1
Judecki Tomasz Jan Inny, etatory członek SKO 1
Jurewicz Paweł Stanisław Sędzia SR 1
Jurkiewicz Magdalena Beata Referendarz 1
Jurkiewicz Paweł Adwokat 1
Jurkiewicz Daniel Sędzia SR 1
Jurkiewicz Joanna Ewa Sędzia SR 1
Jurkowska-Chocyk Agnieszka Maria Sędzia SO 1
Kaczmarczyk Norbert Piotr Doradca podatkowy 2
Kaczmarczyk-Kłak Katarzyna Profesor 1
Kaczmarek Katarzyna Asystent SR 1
Kaflak-Januszko Hanna Teresa Sędzia SR 1
Kalawski Łukasz Sędzia SR 1
Kalemba Małgorzata Krystyna Sędzia SR 1
Kalista Tomasz Adam Referendarz 1
Kalisz Anna Maria Asystent 1
Kałużna-Rudowicz Agnieszka Edyta Sędzia SR 1
Kamalski Krzysztof Adwokat 1
Kamieniak Bartosz Andrzej Sędzia SR 1
Kamiński Piotr Paweł Adwokat 1
Kamiński Krzysztof Adam Sędzia SO 1
Kanafek Adam Antoni Sędzia SR 1
Kaniok Ewa Sędzia SA 1
Kapiński Zbigniew Józef Sędzia SA 1
Kapuścińska Agnieszka Joanna Sędzia SR 1
Karaś Grzegorz Sędzia SO 1
Karczewski Maciej Adwokat 1
Karłowicz Agnieszka Sędzia SR 1
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21